Isolab Urunlerı
Firmamızda Isolab marka ürünlerin satışı durdurulmuştur.
Kampanyalar Hakkında
Laboratuvar ihtiyaç listelerinize özel fiyatlandırmalara , info@deneycell.com adresimize e-mail atarak ulaşabilirsiniz.
Okul Laboratuvar Malzemeleri
Okul laboratuvar malzemelerinde kampanya fiyatları - Listenize özel fiyatlandırma için info@deneycell.com
Özel Üretimlerimiz
Firmamız , talepleriniz doğrultusunda , kullanım amacına göre ; istediğiniz şekil ve boyutlara uygun elyaf , kauçuk , plastik ve cam malzemelerde üretim yapmaktadır. Teknik bilgi için info@deneycell.com adresimizden irtibat kurabilirsiniz.
Proforma İstek
Sitemizde resimleri henüz eklenmemiş her türlü laboratuvar malzemesi için , proforma fatura olarak fiyat talep edebilirsiniz. Listelerinizin değerlendirilmesi için info@deneycell.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
Fiyat Güncellemeleri Hakkında
Sitemizde, ürünlere ait fiyat güncellemeleri devam etmektedir. Güncel fiyatlar hakkında info@deneycell.com adresinden bilgi alabilirsiniz.
 
BRESSER JUNİOR LCD EKRANLI MİKROSKOP
info@deneycell.com adresimize ürün ve adet bildiren e-mail ile stok ve güncel fiyat sorunuz.
Ürün Fiyatı :
Ödeme Seçenekleri : Kredi Kartı, Banka Havalesi, Kapıda Ödeme

Ürün Detaylari

TEKNİK ÖZELLİKLER • Dijital mikroskop, USB bağlantısı ve SD-Kart yuvası ile birlikte • Büyütmeler: 4x/10x/40x • 2 Mega piksel çözünürlük otomatik renk düzeltme ile birlikte • 2" LCD ekran • Ayarlanabilir LED-aydınlatma • PC bağlantısı için USB kablosu dahildir • Renk: gümüş / siyah LCD Ekranlı Mikroskop. İncelediğiniz numune hakkında her şey mikroskobun LCD ekranında görünür. Aldığınız görüntüyü SD karta atabilir ya da USB ile bilgisayara aktarabilirsiniz. Mikroskop tarafındaki odak denetimi döndürerek seçilen objektif lensler 4x, 10x ve 40x büyütme verir.

Taksit Seçenekleri

Taksit seçenekleri ödeme sayfasında yer almaktadır.
 
Bu Site quickBuy E-Ticaret Sistemi Kullanmaktadır