Isolab Urunlerı
Firmamızda Isolab marka ürünlerin satışı durdurulmuştur.
Kampanyalar Hakkında
Laboratuvar ihtiyaç listelerinize özel fiyatlandırmalara , info@deneycell.com adresimize e-mail atarak ulaşabilirsiniz.
Okul Laboratuvar Malzemeleri
Okul laboratuvar malzemelerinde kampanya fiyatları - Listenize özel fiyatlandırma için info@deneycell.com
Özel Üretimlerimiz
Firmamız , talepleriniz doğrultusunda , kullanım amacına göre ; istediğiniz şekil ve boyutlara uygun elyaf , kauçuk , plastik ve cam malzemelerde üretim yapmaktadır. Teknik bilgi için info@deneycell.com adresimizden irtibat kurabilirsiniz.
Proforma İstek
Sitemizde resimleri henüz eklenmemiş her türlü laboratuvar malzemesi için , proforma fatura olarak fiyat talep edebilirsiniz. Listelerinizin değerlendirilmesi için info@deneycell.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
Fiyat Güncellemeleri Hakkında
Sitemizde, ürünlere ait fiyat güncellemeleri devam etmektedir. Güncel fiyatlar hakkında info@deneycell.com adresinden bilgi alabilirsiniz.
 
Dijital Mikroskop
Stok durumu ve güncel fiyat hakkında bilgi almak için info@deneycell.com adresimizden destek talebinde bulunabilirsiniz.
Ürün Fiyatı :
Ödeme Seçenekleri : Kredi Kartı, Banka Havalesi, Kapıda Ödeme

Ürün Detaylari

Açıklama: Stand Alone LCD Dijital Mikroskop Özellikler Görüntü sensörü: 5 Mega Piksel (gerçek çözünürlük) LCD Panel: 3.5 inch Çözünürlük :12M, 9M, 5M, 3M, 1.3M, VGA Video yakalama çözünürlüğü: 12M, 9M, 5M, 3M, 1.3M, VGA Odak aralığı: Manuel odaklama ile 10 mm'den 50 mm'ye Kare hızı:600 Lux Parlaklık Altında Max 30f / sn Büyütme Oranı:20x - 200x, 500x TV çıkışı:Mevcut (TV girişi olan herhangi bir monitör için) Kart yuvası: 32GB SDHC'ye kadar MicroSD Kart yuvasını destekler Işık kaynağı:8 LED (kontrol tekerleği ile ayarlanabilir) Pil: Şarj edilebilir lityum pil (adaptör veya USB ile şarj edilir. Adaptör ve pil pakette mevcuttur.) Ölçüm: Yazılım (OSD dili ile PortableCaputure: İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça) OSD dili:İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça Paket yazılımı:Ölçüm ile MicroCapture Ürün boyutu: L149mm * W104mm * H227mm Ağırlık:1100g Sertifikalar: CE, FCC onayı, RoHS uyumu ile

Taksit Seçenekleri

Taksit seçenekleri ödeme sayfasında yer almaktadır.
 
Bu Site quickBuy E-Ticaret Sistemi Kullanmaktadır