Isolab Urunlerı
Firmamızda Isolab marka ürünlerin satışı durdurulmuştur.
Kampanyalar Hakkında
Laboratuvar ihtiyaç listelerinize özel fiyatlandırmalara , info@deneycell.com adresimize e-mail atarak ulaşabilirsiniz.
Okul Laboratuvar Malzemeleri
Okul laboratuvar malzemelerinde kampanya fiyatları - Listenize özel fiyatlandırma için info@deneycell.com
Özel Üretimlerimiz
Firmamız , talepleriniz doğrultusunda , kullanım amacına göre ; istediğiniz şekil ve boyutlara uygun elyaf , kauçuk , plastik ve cam malzemelerde üretim yapmaktadır. Teknik bilgi için info@deneycell.com adresimizden irtibat kurabilirsiniz.
Proforma İstek
Sitemizde resimleri henüz eklenmemiş her türlü laboratuvar malzemesi için , proforma fatura olarak fiyat talep edebilirsiniz. Listelerinizin değerlendirilmesi için info@deneycell.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
Fiyat Güncellemeleri Hakkında
Sitemizde, ürünlere ait fiyat güncellemeleri devam etmektedir. Güncel fiyatlar hakkında info@deneycell.com adresinden bilgi alabilirsiniz.
 
Eğitim amaçlı CNC tezgahı
info@deneycell.com adresimize ürün ve adet bildiren e-mail ile stok ve güncel fiyat sorunuz
Ürün Fiyatı :
Ödeme Seçenekleri : Kredi Kartı, Banka Havalesi, Kapıda Ödeme

Ürün Detaylari

Eğitim amaçlı CNC tezgahı olarak tasarlanmıştır. Maksimum işleme sertliği alüminyumdur. Genel olarak eğitim amaçlı olup plastik ve ahşap işlemesinde kullanılmalıdır. Uygun fiyata yüksek kaliteli tezgahlar ile öğrencilerin üretim aşamasını uygulamalı öğrenmesi hedef edilmektedir. Özellikler; Konstrüksiyon Tipi Köprü Tipi (Tabla Hareketli) Net Çalışma Alanı 300x300x150 mm Makine Ebatları 550x550x650 mm Hassasiyet 0.03 mm X-Y-Z Hareketleri X,Y Kromlu Mil - Kızak, Z Lineer Ray - Araba Maksimum İlerleme Hızı 12 metre/dakika Maksimum İşleme Hızı 6 metre/dakika Mil Motoru 0.6 Kw Bosch Freze (hız ayarlı) Mil Motor Hızı 24.000 rpm Hareket Motorları 3 Nm Step Motor Kontrol Sistemi Step Motor Sürücü Bilgisayar Bağlantısı USB Portu El Terminali Opsiyonel Hareket Aktarma 16/5 Bilyeli Vidalı Mil Çalışma Voltajı AC 220V Komut Sistemi G Kod (Fanuc Uyumlu) Bilgisayar Bağlantısı USB 2.2 İşletim Sistemi Windows XP/Vista/7

Taksit Seçenekleri

Taksit seçenekleri ödeme sayfasında yer almaktadır.
 
Bu Site quickBuy E-Ticaret Sistemi Kullanmaktadır