Isolab Urunlerı
Firmamızda Isolab marka ürünlerin satışı durdurulmuştur.
Kampanyalar Hakkında
Laboratuvar ihtiyaç listelerinize özel fiyatlandırmalara , info@deneycell.com adresimize e-mail atarak ulaşabilirsiniz.
Okul Laboratuvar Malzemeleri
Okul laboratuvar malzemelerinde kampanya fiyatları - Listenize özel fiyatlandırma için info@deneycell.com
Özel Üretimlerimiz
Firmamız , talepleriniz doğrultusunda , kullanım amacına göre ; istediğiniz şekil ve boyutlara uygun elyaf , kauçuk , plastik ve cam malzemelerde üretim yapmaktadır. Teknik bilgi için info@deneycell.com adresimizden irtibat kurabilirsiniz.
Proforma İstek
Sitemizde resimleri henüz eklenmemiş her türlü laboratuvar malzemesi için , proforma fatura olarak fiyat talep edebilirsiniz. Listelerinizin değerlendirilmesi için info@deneycell.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
Fiyat Güncellemeleri Hakkında
Sitemizde, ürünlere ait fiyat güncellemeleri devam etmektedir. Güncel fiyatlar hakkında info@deneycell.com adresinden bilgi alabilirsiniz.
 
Hava Kilidi Set (Airlock Food Grade Rubber / Silicone Stopper)
Stok durumu ve güncel fiyat hakkında bilgi almak için info@deneycell.com adresimizden destek talebinde bulunabilirsiniz.
Ürün Fiyatı :
Ödeme Seçenekleri : Kredi Kartı, Banka Havalesi, Kapıda Ödeme

Ürün Detaylari

Fermantasyon esnasında mayaların oluşturduğu karbondioksit çıkmasını kontrol amacı ile kullanılır. 19 lt 'lik - 5 lt 'lik kaplar için uygun çapta, kaliteli silikon veya kauçuktan mamul... Değişik renklerde imal edilebilmektedir - Büyük boy tıpa - Cam aparat gaz kontrol haznesi - Küçük çıkış ucu tıpası Kullanım Alanları: Bira, şarap , turşu imalatında fermantasyon aşamasında gaz çıkışı kontrolu

Taksit Seçenekleri

Taksit seçenekleri ödeme sayfasında yer almaktadır.
 
Bu Site quickBuy E-Ticaret Sistemi Kullanmaktadır